Bunları biliyor muydun?
Türkiye’de ilk kez BİLGİ Hukuk Fakültesi’nde uygulanmakta olan Hukuk Kliniği dersinde öğrenciler, öğretim üyelerinin gözetiminde, gerçek vakalarda hukuki bilgi verici ve yön gösterici nitelikte klinik çalışmalarına katılabiliyorlar.

Bize Ulaşın

Call Center: 444 0 428

E-posta: info@bilgi.edu.tr

santralistanbul

Eski Silahtarağa Elektrik Santralı
Kazım Karabekir Cad. No: 2/13
34060 Eyüp İstanbul harita

Dolapdere

Hacıahmet Mahallesi
Pir Hüsamettin Sokak No:20
34440 Beyoğlu İstanbul harita

Kuştepe

İnönü Cad. No: 6
Kuştepe 34387
Şişli / İstanbul harita

Kozyatağı

Herti Plaza B Blok
Güven Sokak No: 1/2
Kozyatağı-Kadıköy harita

BİLGİ kampüslerine kolayca ulaşman için şehrin farklı noktalarından gün boyu ücretsiz servislerimiz var. Detaylı bilgi için tıkla.

Bölge Ofisleri

Ankara Bölge Ofisi
Ziaur Rahman Caddesi 17/5 Çankaya-Ankara
Tel: 0312 447 35 61 62
ankara@bilgi.edu.tr
Bölge Müdürü: Ozan Budak 0530 458 9708 / ozan.budak@bilgi.edu.tr

Adana Bölge Ofisi
Ziya Paşa bulvarı Özgü Apt. No:10 Kat:1 Daire:3 Seyhan-Adana
Tel: 0322 459 50 08
adana@bilgi@edu.tr
Bölge Müdürü: Ferda Taşa 530 290 4459 / ferda.tasa@bilgi.edu.tr

Antalya Bölge Ofisi
Gençlik Mah. Tevfik Işık Cad. Falez Apt. No:59 Kat:3 Daire:7 Antalya
Tel: 0242 247 45 43
antalya@bilgi.edu.tr
Bölge Müdürü: Haluk Bilal 0530 290 4462 / haluk.bilal@bilgi.edu.tr

Bursa Bölge Ofisi
Nilpark Avm&Ofis Karaman Mah. İzmir Yolu Cad. Kat:4 No:90 Nilüfer-Bursa
Tel: 0224 245 70 00
bursa@bilgi.edu.tr
Bölge Müdürü: Zeynep Esen Alpözü / zeynep.alpozu@bilgi.edu.tr

İzmir Bölge Ofisi
1383 Sok. Ertem Apt. No:3 Kat:2 Daire:4 Alsancak-İzmir
Tel: 0232 465 12 00
izmir@bilgi.edu.tr
Bölge Müdürü: Hale Diledi Kazan 0530 141 2433 / diledi.kazan@bilgi.edu.tr