Bunları biliyor muydun?
BİLGİ, vakıf üniversiteleri içinde öğrencilerine en çok burs desteği veren üniversitelerden biri.

Kampüsler

Her yıl 1.000’i aşkın etkinlikle İstanbul’un merkezinde 4 kampüs seni bekliyor!

 

santralistanbul;

BİLGİ’nin en büyük kampüsü, hem de Haliç’in kıyısında, deniz kenarında!

Ücretsiz servisler sayesinde kentin her bölgesinden rahatlıkla ulaşılabileceğin, kültür, sanat ve eğitimin iç içe olduğu bir kampüs hayatı.

Red Hot Chili Peppers’dan Nobel ödüllü konuşmacılara, İstanbul Seminerleri’nden Bill Clinton’a kadar herkes ve her şey burada.

Eğitim binaları, laboratuvarlar, TV stüdyosu, müzik stüdyosu, restoranlar ve kafelerin yanı sıra Enerji Müzesi’ni ve Haliç’in kıyısında Yelken Kulübü’nün kayıkhanesini de barındıran kampüs, senin de üniversite yıllarını geçireceğin, şehrin ortasında bir vaha olabilir.

İşletme Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu santralistanbul Kampüsü’nde.

Daha fazla bilgi için www.santralistanbul.org adresine göz atabilirsin.

Dolapdere Kampüsü;

Taksim’e sadece 10 dakika uzaklıkta, hem de 2002 yılı “Yapı ve Yaşam Çevresi” ödülüne sahip BİLGİ kampüsü.

Hukuk Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, Adalet Meslek Yüksekokulu Dolapdere Kampüsü’nde.

Kuştepe Kampüsü;

Mecidiyeköy ve Şişli’ye 5 dakikalık mesafede, iş dünyasına en yakın BİLGİ kampüsü.

İngilizce Hazırlık Programı, Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu burada. İngilizce Hazırlık Programı öğrencisi olduğunda sana yardımcı olmak üzere atölyeler düzenleyen BİLGİ Writing Center da bu kampüste. Kuştepe’de geniş bir kütüphanenin yanı sıra basketbol, voleybol, hentbol, kapalı salon futbolu ve masa tenisi alanları da seni bekliyor!

Kozyatağı Kampüsü;

İstanbul Anadolu Yakasının tam merkezinde, en yeni BiLGi kampüsü.

Lisansüstü programlarının yanı sıra, Marina ve Yat İşletmeciliği, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Deniz Ulaştırma ve İşletme / Deniz Ulaştırma ve İşletme (2. Öğretim), Aşçılık / Aşçılık (2. Öğretim) önlisans programları BİLGİ Kozyatağı Kampüsü’nde.