eğitim

#

  • BİLGİ’de eğitim-öğretim dili İngilizce olduğu için dersleri takip edebilecek seviyede İngilizce’ye hakim olman gerekiyor. İngilizce Hazırlık Programı, akademik hayatta başarılı olabilmen ve İngilizce kullanılan farklı çevrelerde kendini ifade edebilmen için gerekli dil becerilerini kazandırıyor. İngilizce bilmenin üniversite diploması kadar önemli olduğu günümüzde kendini sürekli güncelleyen, deneyimli  ve öğrencileriyle yakından ilgilenen bir eğitimci kadrosu sana yol gösteriyor.

  • İngilizce dil bilgisi seviyen önlisans ve lisans programlarındaki dersleri anlayacak düzeyin altında ise, derslerine başlamadan önce yeterli seviyeye gelene kadar İngilizce Hazırlık Programı’na devam etmen gerekiyor.

  • Uluslararası tanınırlığı olan Avrupa Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uyumlu olan program, en düşük seviyede olan ya da hiç İngilizce bilmeyen öğrencilerin bir akademik yılda tamamlamalarına olanak veriyor.

  • Cambridge University Press ile Laureate International Universities ağından uzmanların danışmanlığında ve Laureate-Cambridge İngilizce Programları desteğiyle yapılandırılan program, Laureate İngilizce Dil Programları  dahilinde eğitim veriyor.

Hazırlık seviye belirlemesi ve muafiyeti için uygulanan BİLET sınavı hakkında ayrıntılı bilgiye ve sınav örneğine   http://elp.bilgi.edu.tr/tr/elp2-bilet/?elp2  sayfasından ulaşabilirsiniz.

Global Compact Logo The Magna Charta Universitatum European University Association
Cambridge

Call Center: 444 0 428