kampüs

     hayatı

#

BİLGİ’nin İstanbul’un merkezinde, her yıl 1.000’i aşkın etkinlikle capcanlı bir hayat sunan üç kampüsü var.

santralistanbul;

Haliç’in kıyısında, geniş alanlarıyla BİLGİ’nin en büyük kampüsü! Kentin her bölgesinden rahatlıkla ulaşılabilecek; kültür, sanat ve eğitimin iç içe olduğu bir kampüs. Mayfest’ten Nobel ödüllü konuşmacılara, İstanbul Seminerleri’nden Bill Clinton’a kadar herkes ve her şey burada. Daha fazla bilgi için http://www.santralistanbul.org

İşletme Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu santralistanbul Kampüsü’nde.

Dolapdere Kampüsü;

Etkinliklerin, eğlencenin ve şehir hayatının merkezi Taksim’e 10 dakikalık mesafede 2002 yılı “Yapı ve Yaşam Çevresi” ödülüne sahip BİLGİ kampüsü.

Hukuk Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, Adalet Meslek Yüksekokulu Dolapdere Kampüsü’nde.

Kuştepe Kampüsü;

Mecidiyeköy ve Şişli’ye 5 dakikalık mesafede, iş dünyasına çok yakın bir BİLGİ kampüsü.

İngilizce Hazırlık Programı, Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu burada. İngilizce Hazırlık Programı öğrencisi olduğunda sana yardımcı olmak üzere atölyeler düzenleyen BİLGİ Writing Center da bu kampüste. Kuştepe’de geniş bir kütüphanenin yanı sıra basketbol, voleybol, hentbol, kapalı salon futbolu ve masa tenisi alanları da seni bekliyor!

Call Center: 444 0 428