kampüs

     hayatı

#

BİLGİ’de okurken rahat ve güvenli bir yurt ortamında yaşama şansına sahipsin. santralistanbul Kampüsü’nün hemen karşısındaki Konforist Kız Yurdu, Şişli’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu, Kağıthane’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu, Gayrettepe’deki Bilgi Kız-Erkek Yurdu, Kuştepe Kampüsü’ne yakın olan Bilgi Erkek Öğrenci Yurdu’ndan sana uygun olanı seçebilirsin.

Konforist Kız Yurdu

santralistanbul Kampüsü’nün hemen karşısındaki Konforist Edu Suites 237 yatak kapasitesine sahip. Tek, iki, üç, dört kişilik odaların yanı sıra engelli odaları ve VIP odaları ile toplam 125 oda bulunuyor. Her odada çalışma ünitesi, dolap ünitesi, mutfak ünitesi, buzdolabı, dahili telefon sistemi, LCD TV, duş ve tuvalet var. Konforist’te ayrıca ortak kullanıma açık etüt odası, bilgisayar odası, copy center, sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, fitness center, restaurant, teras kafe, kafeterya, hobi mutfağı, mini market, cep sineması, playstation odası, kuaför, revir, bavul odası, çamaşırhane ve ütü odası, kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve akıllı kart sistemi, 24 saat sıcak su, ısıtma ve soğutma sistemi ile internet hizmeti bulunuyor.

Şişli Bilgi Kız Öğrenci Yurdu

Şişli-Feriköy’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu 180 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç, dört, beş ve altı kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca öğrencilerin ortak kullanımına açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

Kağıthane Bilgi Kız Öğrenci Yurdu

Kağıthane’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu 100 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç, dört ve altı kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca öğrencilerin ortak kullanımına açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

Gayrettepe Bilgi Kız-Erkek Yurdu

Gayrettepe’deki Bilgi Kız-Erkek Öğrenci Yurdu, 18 erkek, 82 kız olmak üzere toplam 100 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç ve dört kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca ortak kullanıma açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.    

Bilgi Erkek Öğrenci Yurdu

BİLGİ’nin Kuştepe Kampüsü’ne yakın olan Bilgi Erkek Öğrenci Yurdu aynı bölgede üç ayrı binadan oluşuyor ve 150 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç, dört ve altı kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca ortak kullanıma açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

REZİDANS

REPUBLİKA ACADEMİC APARTS

Republika Academic Aparts Ortaköy’de ve 629 yatak kapasitesine sahip bir rezidans. Tek, iki, üç kişilik odalarla birlikte engelli öğrencilerimiz için odalar da bulunuyor. Odalarda çalışma ünitesi, elbise dolabı, kilitli kasa, mutfak tezgahı, buzdolabı, dahili telefon sistemi, LCD TV (bazı odalarda), duş ve tuvalet var. Ortak kullanıma açık mutfak ve televizyonlu lounge alanları, çalışma odası ve kütüphane, hobi odası, fotokopi odası, oyun odası, sinema odası, açık yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sabah & öğle & akşam açık büfe yemek hizmeti, teras kafe,  kuaför, mini market, playstation odası, revir, bavul odası ve depo imkanı, çamaşırhane ve ütü odası, kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve akıllı kart sistemi, 24 saat resepsiyon ve ücretsiz internet & ücretsiz temizlik ve BİLGİ’ye ve merkezi ilçelere (Taksim, Beşiktaş, Kabataş gibi) ücretsiz shuttle hizmeti de bulunuyor.

Yurtlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıkla!

Call Center: 444 0 428