Bunları biliyor muydun?
2014 yılında her bir eski yapı çağdaş birer eğitim alanına dönüştü, Silahtarağa Elektrik Santrali’nin, ilk etapta tamamlanamamış 2 kazan dairesi binasının renovasyonu tamamlandı, kütüphane ve BİLGİ Mimarlık Fakültesi’nin yeni binası olarak hizmete girdi.

Basım ve Yayın Teknolojileri

BİLGİ’de 2 yıllık Basım ve Yayım Teknolojileri programı boyunca web tasarımından dijital fotoğrafa, haber yazımından pazarlamaya uzanan geniş bir yelpazede dersler almak ister misin? Ayrıca programdan mezun olunca Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ile Üniversitemizin ya da diğer üniversitelerin Medya ve İletişim, Basım ve Yayın, Fotoğraf ve Video, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, Reklamcılık ve benzeri alanlarla ilgili lisans programlarından birine de devam edebilirsin.

Profesyonel iş yaşamında çalışmayı tercih edersen, bilgisayar ve yayıncılık sektörünün her alanında çalışma imkânı bulabilirsin!

Ya da dilersen mezun olunca DGS (Dikey Geçiş Sınavı) ile BİLGİ’nin ya da diğer üniversitelerin ilgili 4 yıllık programlarına geçiş yapabilirsin.