Bunları biliyor muydun?
BİLGİ Hukuk mezunları, tüm Vakıf Üniversiteleri mezunları arasından İstanbul Barosu'nda sayısı en fazla olan avukatlar.

Yurt

BİLGİ’de okurken rahat ve güvenli bir yurt ortamında arkadaşlarınla yaşayabilirsin! Burada farklı konum ve olanaklar sunan pek çok yurt seni bekliyor.

Konforist Kız Yurdu
santralistanbul Kampüsü’nün hemen karşısındaki Konforist Edu Suites 237 yatak kapasitesine sahip. Tek, iki, üç, dört kişilik odaların yanı sıra engelli odaları ve VIP odaları ile toplam 125 oda bulunuyor. Her odada çalışma ünitesi, dolap ünitesi, mutfak ünitesi, buzdolabı, dahili telefon sistemi, LCD TV, duş ve tuvalet var. Konforist’te ayrıca ortak kullanıma açık etüt odası, bilgisayar odası, copy center, sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, fitness center, restaurant, teras kafe, kafeterya, hobi mutfağı, mini market, cep sineması, playstation odası, kuaför, revir, bavul odası, çamaşırhane ve ütü odası, kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve akıllı kart sistemi, 24 saat sıcak su, ısıtma ve soğutma sistemi ile internet hizmeti bulunuyor.

Konforist Erkek Yurdu

Konforist erkek yurdu 236 yatak kapasitesine sahiptir. Tek, iki, üç, dört kişilik odaların yanı sıra VIP ve suit odaları ile toplam 112 oda bulunmaktadır. Her odada; çalışma ünitesi, dolap ünitesi, mutfak ünitesi, buzdolabı, dahili telefon sistemi, uydu bağlantılı TV, duş ve tuvalet vardır. Konforist’te ayrıca; ortak kullanımlı etüd odası, bilgisayar odası, copy center, sauna, fitness, masaj odası, restaurant-cafe, hobi mutfağı, mini market, cep sineması, playstation odası, ping pong odası, revir, çamaşırhane ve ütü odası, 24 saat güvenlik ve parmak izli geçiş sistemi, 24 saat sıcak su, ısıtma ve soğutma sistemi ile internet hizmeti ve ücretsiz temizlik hizmeti verilmektedir.

Stüdyo Santral Kız Yurdu

Stüdyo Santral Kız Yurdu 300 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda çalışma ünitesi, elbise dolabı, kilitli kasa, buzdolabı, dahili telefon sistemi, duş ve tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca, engelli odası, kafeler ve restoranlar , televizyonlu lounge alanları, çalışma odaları, kütüphane, hobi odası, kat bahçeleri, mini market, playstation odası, revir, bavul odası, kiralanabilir depo, çamaşırhane-ütü odası, otopark bulunmakta; 24 saat güvenlik, akıllı bina sistemi, 24 saat resepsiyon, premium internet, ısıtma, soğutma ve ücretsiz sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve temizlik hizmeti verilmektedir.

Santral Kız Yurdu

Santral Kız Yurdu 244 yatak kapasitelidir. Tek, iki, üç, dört, beş ve altı kişilik odalar bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası, giysi dolabı, buzdolabı, telefon, LCD TV, duş ve tuvalet vardır. Ayrıca ortak kullanıma açık bir etüt odası, bilgisayar odası, sauna, solaryum, kafeterya, sinema odası, bavul odası ve çamaşırhane bulunmakta; 24 saat güvenlik ve internet hizmeti sağlanmaktadır.

Şişli Bilgi Kız Öğrenci Yurdu

Şişli-Feriköy’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu 180 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç, dört, beş ve altı kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca öğrencilerin ortak kullanımına açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

Kağıthane Bilgi Kız Öğrenci Yurdu

Kağıthane’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu 100 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç, dört ve altı kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca öğrencilerin ortak kullanımına açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

Gayrettepe Bilgi Kız Yurdu

Gayrettepe’deki Bilgi Kız Öğrenci Yurdu 100 yatak kapasitelidir. Yurtta tek, iki, üç ve dört kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca ortak kullanıma açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

Bilgi Erkek Öğrenci Yurdu

BİLGİ’nin Kuştepe Kampüsü’ne yakın olan Bilgi Erkek Öğrenci Yurdu aynı bölgede üç ayrı binadan oluşuyor ve 150 yatak kapasiteli. Yurtta tek, iki, üç, dört ve altı kişilik odalar bulunuyor. Odaların içinde LCD TV, buzdolabı, telefon, giysi dolabı, çalışma masası var. Ayrıca ortak kullanıma açık etüt, yemekhane, spor salonu, çamaşırhane, bavul odası bulunuyor.

 

Republika Academic Aparts

Republika Academic Aparts Ortaköy’de ve 629 yatak kapasitesine sahip bir rezidans. Tek, iki, üç kişilik odalarla birlikte engelli öğrencilerimiz için odalar da bulunuyor. Odalarda çalışma ünitesi, elbise dolabı, kilitli kasa, mutfak tezgahı, buzdolabı, dahili telefon sistemi, LCD TV (bazı odalarda), duş ve tuvalet var. Ortak kullanıma açık mutfak ve televizyonlu lounge alanları, çalışma odası ve kütüphane, hobi odası, fotokopi odası, oyun odası, sinema odası, açık yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sabah & öğle & akşam açık büfe yemek hizmeti, teras kafe, kuaför, mini market, playstation odası, revir, bavul odası ve depo imkanı, çamaşırhane ve ütü odası, kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve akıllı kart sistemi, 24 saat resepsiyon ve ücretsiz internet & ücretsiz temizlik ve BİLGİ’ye ve merkezi ilçelere (Taksim, Beşiktaş, Kabataş gibi) ücretsiz shuttle hizmeti de bulunuyor.

Yurtlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıkla!