Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Yeni teknolojilerin hayatın her alanını etkilediği ve rekabetin yoğunlaştığı günümüzde, kurumlar için tüketicilerin ilgisini çekebilmek, etkin iletişim becerileri gerektiriyor. BİLGİ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, güncel bir eğitim sunarak, bilgisini iş dünyasında her türlü iletişim çalışmasıyla uygulamaya geçirebilecek yeteneğe sahip bireyler yetiştiriyor.

Mezun olduğunda; küçük ve orta boy işletmelerden çok uluslu kurumlara kadar her sektör ve ölçekten şirkette, reklam ve iletişim ajanslarında, halkla ilişkiler ve tanıtım departmanlarında çalışabilirsin.

Ya da dilersen, mezun olunca DGS (Dikey Geçiş Sınavı) ile BİLGİ’nin ya da diğer üniversitelerin ilgili 4 yıllık programlarına geçiş yaparak eğitimini 4 yıla tamamlayabilirsin. DGS ile geçiş yapabileceğin 4 yıllık programlar şöyle:
Görsel İletişim Tasarımı, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim ve Tasarım, Reklam Tasarımı ve İletişimi, Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler

Bölüm Kuştepe Kampüsü’nde eğitim veriyor ve eğitim dili İngilizce. İngilizce Hazırlık Programı’yla ilgili bilgi için tıkla

Programla ilgili detaylı bilgi için tıkla. 

Bölümdeki burs olanakları ve daha detaylı bilgi için  formu doldurursan, tanıtım ekibi en kısa sürede seninle iletişime geçecektir.  

Yandex.Metrica