Bunları biliyor muydun?
Türkiye’de akademik yayıncılığın öncüsü İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları, kurulduğu 2000 yılından bu yana 600’ü aşkın kitap yayınladı.

Spor Yöneticiliği

BİLGİ Spor Yöneticiliği Lisans Programı'nın amacı “Spor İletişimi” ve “Mülkiyet Yönetimi” alanları başta olmak üzere tüm spor endüstrisinde donanımlı insan gücü ihtiyacını karşılayabilmek. Program mezunu olarak sen de ulusal ve uluslararası spor kulüpleri, spor federasyonları, sporu bir iletişim mecrası olarak kullanan ticari firmalar, kamusal alanda sporu yöneten idari kurumlarda çalışabilir, özellikle iletişim ve mülkiyet yönetimi konusunda sektöre farklı bir bakış açısı getirebilirsin.

Ayrıca Sportsnet’in işbirliğiyle yürütülen programda dilersen sporun farklı mecralarında da görev alabilir, staj ve iş imkanlarına kavuşabilir; TEB BNP Paribas İstanbul Open (ATP), TEB BNP Paribas İstanbul Cup (WTA) ve Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası gibi birçok elit spor organizasyonunda görev alabilirsin.

santralistanbul Kampüsü’nde olan Program'da derslerin %30'u İngilizce ve Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci alıyor. Ayrıntılı bilgi için tıkla!